The Best of 2014 / Przepisy na sylwestra

Koniec roku to czas podsumowań. Co mogę powiedzieć o 2014 roku? Przykro mi, że się już kończy. W tym roku udało nam się odwiedzić przepiękne miejsca i spróbować pysznych rzeczy. Razem z sześcioma innymi blogerami stworzyłam pyszny magazyn kulinarny GRYZ. Naprawdę bardzo się cieszę z każdego dnia, działo się, oj działo! Przyznać się jednak muszę, że nie mogę doczekać się nowego roku - nowe smaki, nowe podróże, kolejne przygody i kulinarne spotkania i to już niedługo! Aby zakończyć ten rok smacznie, przygotowałam dla Was małe kulinarne zestawienie 2014 roku. 

Wasze ulubione przepisy które w statystykach wygrały z innymi, przepisy, które uważam za najfajniejsze i takie, które uznałam za najładniejsze. Miałam naprawdę duży problem z wyborem, chętnie dodałabym tu kilka innych przepisów, jednak zestawienie i tak powiększyło się o sporą dawkę dodatkowych linków. Na koniec zostawiłam Wam to co może się Wam przydać na dzisiejszy wieczór - sylwestrowe propozycje, które każdemu umilą wieczór. Dzielcie się tym zestawieniem ze znajomymi. Po dodatkowe propozycje zapraszam na Fanpage. Smacznej zabawy!


 Moje ulubione przepisy (poza tymi, które pojawiły się już wcześniej ;) )
1.Wykwintna beza z truskawkami / 2.Pączki z ciasta parzonego / 3.Brownie z malinami (bez glutenu i tłuszczu) / 4.Makaron boloński / 5.Czekoladowa babka bez jajek / 6.Fish & chips / 7.Sernik z kaszą manną i truskawkami
Wszystkim czytelnikom pragnę złożyć najszczersze i najsmaczniejsze życzenia noworoczne. Aby Nowy rok był jeszcze lepszy a Wasze marzenia się jak najszybciej spełniły! Do zobaczenia w Nowym Roku!

Komentarze

Prześlij komentarz

Słodko dziękuję za pozostawione komentarze!