Magazyn GRYZ #2

Słyszeliście o GRYZie
GRYZ to jeszcze 'świeży' na internetowym rynku magazyn kulinarny tworzony przez 8 osobową grupę (tak ośmio, gdyż doszedł do nas nowy redaktor!) pragnących podzielić się swoją pasją z innymi. Pierwszy numer zakładał 12 stronicową broszurkę z której wyszło ponad 70 stron przydatnych przepisów. A jak jest z kolejnym? Chcieliśmy dobić do 100 stron, cóż.. znowu nie wyszło :)


W nowym numerze (na 138 stronach) znajdziecie nie tylko przepiękne zdjęcia potraw wykonane prze Ewelinę, smakowite teksty naszych redaktorów, jak zwykle pomysłowe przepisy na potrawy (w tym Wielkanocne!), ale również tekst który mam nadzieję przyda się tym którzy wybierają się do największej stolicy w Europie - Londynu, który przygotowałam dla Was tak, abyście o niczym nie zapomnieli będąc w mieście tylko kilka dni. 


Nasza nowa redaktor, Dominika, postanowiła uGRYŹć Londyn od kuchni i zaproponowała Wam restauracje do których warto zajrzeć. Nie byłabym sobą gdybym nie dodała paru słów od siebie, dlatego postanowiłam dodać pewną smaczną sieciówkę, do której z czystym sumieniem mogę Was zaprosić. 

   

Czy to wszystko? Skądże! Na łamach magazynu znajdziecie również mój dział poświęcony słodkościom.
Gabriel przygotował za to coś na ostro, Ewelina opowiada o kiełkach, Ania chwali się w jak łatwy sposób przygotować domową kiełbasę, a Daria uczy jak nie marnować jedzenia. Wisienką na torcie są na pewno jaja po szkocku przygotowane przez Przemysława. Po prostu nie możecie tego przegapić!


Ugryźcie nas na wiosnę ;) I dajcie znać co sądzicie o drugim numerze.
Komentarze