Idzie nowe!


Idzie nowe, lepsze i jeszcze smaczniejsze niż poprzednie! Tak jak jeżynowe z tego co wiem nie wszystkim pasowało (choć ja bawiłam się z nim całe lato), tak  kwiat bzu na pewno zawładnie kubkami smakowymi świty Lorda!

Już czuje lato, słońce i początek co rocznego sezonu grillowego. ;) W kubełku z lodem Elderflower Lime o smaku kwiatu bzu i limonki, na ruszcie skwierczące mięso, a w tle imprezowa muzyka. Tak! To jest to! 

Nawet spróbowałam poczuć to już na własnej skórze :)


Ale nie wyszło :)
Na grilla jeszcze jednak poczekam, na razie jest za zimno ;) Ale już teraz mogę śmiało powiedzieć, że Elderflower Lime będzie na pewno hitem zbliżającego się lata. I to nie tylko moja opinia, ponieważ razem z moją świtą wypróbowaliśmy w weekend nowe Somersby i jednogłośnie stwierdziliśmy, że jest to  najlepszy napój alkoholowy o smaku winogron, ale uwaga, BEZ dodatku winogron! Dodatkowo przypomina szampana, więc idealnie wpisuje się na każdą imprezę. A tak serio, unikatowe połączenie kwiatu bzu i limonki, fajny orzeźwiający smak i lekko kwaskowata nuta trafiają w samo sedno. Bomba! Jesteście gotowi na nowy smak?

#Somersby #ElderflowerLime


Lordzie, dziękuję za przesyłkę! 

Stay open-minded!

Komentarze

Prześlij komentarz

Słodko dziękuję za pozostawione komentarze!