Ugryź to! Magazyn Kulinarny GRYZ #1

Nareszcie jest! Wyczekiwany przez wielu (mam nadzieję, że również przez Was ;) ) magazyn kulinarny GRYZ tworzony przez pasjonatów dobrego jedzenia.

Pomysł na magazyn powstał w zeszłe święta, jednak dopiero na pikniku WBK, który odbył się w wakacje, powróciliśmy do tematu i zebraliśmy grupę chętnych do współtworzenia  warszawskich blogerów. Na początku pomysł zakładał wydanie małej (najlepiej 12 stronicowej) broszurki z kilkoma smacznymi przepisami na święta. Cóż, trochę to nam nie wyszło ;) Wyobraźnia i zacięcie spowodowało, ze zamiast 10 przepisów stworzyliśmy 31 wspaniałych Bożonarodzeniowych potraw tworząc tym samym pod koniec listopada pyszną – a jakże – blogerską Wigilię.

Już dziś pragnę zaprosić Was do zapoznania się z magazynem kulinarnym GRYZ, w którym (mamy nadzieję) równie szybko jak my, zakochacie się po uszy. Ze swojej strony słodko zaproszę Was do działu, który mam zaszczyt prowadzić – chyba się już domyślacie jaki, prawda? Ciasta, słodkości, desery czyli to w czym czuję się jak ryba w wodzie. Czekam na Wasze opinie i namawiam do sięgnięcia po  pierwszy numer wyjątkowego magazynu kulinarnego GRYZ.uGRYŹcie nas w te święta! 

Komentarze

 1. Sięgnę z przyjemnością, choć o projekcie jakoś nie słyszałam. Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to chodziło, tajemnica do ostatniej chwili, a potem... niespodzianka! mam nadzieję, że udana :)

   Usuń
 2. Do dzisiejszego dnia nikt nie słyszał ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Słodko dziękuję za pozostawione komentarze!