Wielkanocna dekoracja stołu

 

Dziś nietypowo, ponieważ nie zaproponuję Wam żadnego wypieku - wydaję mi się, że dziś macie jeszcze dość myślenia o smakołykach.W związku z tym, że od kuchni do stołu droga jest krótka, dziś chciałabym  podzielić się z Wami moją Wielkanocno - wiosenną propozycją dekoracji stołu. Jest stonowana, przyjemna dla oczu i wiosenna, na przekór temu co widzimy za oknem. Jakiś czas temu mówiłam Wam, że uwielbiam bawić się dekoracjami - niedługo będę mogła zamienić się w dekoratorkę we własnym mieszkaniu - do tego czasu, pozostanę przy aranżacjach domu rodzinnego. 


Zawsze największym problemem jest dobór kwiatów do naszych dodatków - no chyba, że ma się znajomego kwiaciarza, który załatwi co tylko można sobie wymarzyć - ja niestety nie mam tak dobrze. Mimo wszystko uważam, ze żywe kwiaty to podstawa dobrze wyglądającego stołu i ich dobór naprawdę przeważy nad resztą dekoracji.


Kolejnym ważnym elementem dekoracji świątecznego stołu powinny być słabo rzucające się w oczy małe dodatki, które będą taką wisienką na torcie, taką naszą kropką nad 'i'.
  

Pamiętajcie, że każdy biesiadujący, powinien dobrze czuć się przy stole. Musimy pamiętać o swobodzie ruchów gości. Nie zapomnijcie też o nieskazitelności waszego szkła i dobrze dobranym obrusie - w moim wypadku biały (bawełniany).Mam nadzieję, że jakoś Was zainspirowałam!Komentarze

  1. Piękna dekoracja. Bardzo mi się podoba. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. cudny obrus, całość też ślicznie wygląda

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Słodko dziękuję za pozostawione komentarze!