Konkurs - rozstrzygnięcie!


" To nie był prosty wybór, każda z Waszych wypowiedzi sprawiała, że moje kubki smakowe zaczynały wariować, najchętniej dałabym każdemu nagrodę, ale nie takie są zasady. W związku z tym, że nie potrafiłam wybrać, poprosiłam o pomoc eM., któremu również się to nie udało - dlatego odbyło się losowanie. 

A wylosowana została ta oto wypowiedź:

" Jak wyobrażam sobie wakacje "na słodko"?
Bardzo ciekawe pytanie :) Wakacje to czas przeznaczony głównie na odpoczynek i regenerację po ciężkim, a nawet czasami dość stresującym roku. Dla mnie wakacje "na słodko" oznacza czas spędzony z rodziną podczas wspólnych zabaw, pikników, wędrówek.. Jest to innymi słowy radość bycia razem. Ale z drugiej strony może to także oznaczać czas poświęcony na siebie, na własne potrzeby, z których w ciagu roku trzeba było zrezygnować..
Wakacje kojarzą mi się z ciepłem, ze słońcem, z żywymi i pięknymi kolorami, których niestety brakuje zimą. Oprócz tego jest jeszcze smak lata. Mam tutaj na myśli świeże owoce, które możemy urwać z drzewa i jeszcze soczyste spróbować :) "

Moniś gratuluję!!!
A Wam obiecuję, że niedługo na blogu pojawi się kolejny konkurs i możliwość wygrania smacznych nagród :) A teraz zapraszam na coś słodkiego! Miłego dnia!

P.S. Nie chcę aby ktoś Was spamował, dlatego Wasze komentarze sobie zachowam w pliku, a te pod postem skasuję - aby nikt nie wykorzystał Waszych maili do niecnych czynów :) Mam nadzieję, że Wam to pasuje :) Pozdrawiam Sweet Housewife Ada

Komentarze